Eva masáže Moravská Třebová

Účinek jednotlivých masáží

Často se mě ptáte, na co která masáž je, tak jsem se rozhodla pro malou osvětu.

Aromaterapeutická masáž

Tato masáž je výborná za pomocí éterických olejů. Vždy se s klientem domluvím, co momentálně ho trápí, na co se zaměřit a podle toho vybereme vhodný olejíček.

Éterické oleje jsou koncentráty z různých léčivých či vonných bylin. Tento olejíček se přidává (protože je velmi drahý) do tzv. nosného oleje.

 

Kosmetická lymfodrenáž obličeje

Často známe lymfatické masáže jako takové, ale lymfatická masáž obličeje je naprosto úžasná. Je to velmi pomalá masáž, která sleduje tok lymfy, provádí se bez oleje – na sucho.

Krásně se po této lymfodrenáži vypínají vrásky, takže není potřeba chodit na botoxové injekce :)

 

Lymfatická masáž celého těla

Je to pomalá masáž, která sleduje tok lymfy. Je výborná proti otokům, tělo se odvodní a detoxikuje. Tato masáž je velmi úlevná a harmonizující pro celé tělo.

 

Ájurvédská masáž

Zde už zase používáme nahřátý olej, nanese se na tělo a pomalými tahy se roztírá. Tato masáž je výborná v zimě, je hlavně protistresová a uklidňující. Tuto masáž bychom si čas od čas měli dopřát všichni a nechat se trochu rozmazlovat :)

 

Speciální techniky na klouby a páteř

Je asi klasická masáž tak, jak ji známe, využívá se tlaku palce na postižená místa.

 

A kdy se na masáž objednáte vy? Nezapomeňte, že díky masáži můžete být v celkové pohodě a bez bolestí a stresu. Zavolejte mi na tel. 776 291 417 a objednejte si svojí rozmazlovací kúru u mě v salonu.