Masáže Eva Hrazdírová Moravská Třebová

Jak jsou vidět naše zlozvyky na těle

Velmi dobře se nám spolu začalo spolupracovat, protože na začátku nebyla vědomá nedůvěra.
Proč vědomá? Sami to jistě znáte. Když jdete k někomu koho neznáte, tak mu asi moc nevěříte. Záleží na prvním dojmu – to je vizáž a potom na projevu těla a slov. Jak vás jistě napadlo, kde je vědomí je i podvědomí. A to je ta druhá část, o které klient neví.

Mohou být zlozvyky vidět na těle?

Naše tělo je velmi chytré. Rychle si zvykne na zlozvyky a už si v nich „lebedí“ –  tedy dočasně. Zlozvyky vznikají nevědomky. Například: nás může někdo kritizovat a neustále srážet sebevědomí. Co udělá tělo? Začne se třeba hrbit. Pak nás na to začne někdo, komu nejsme lhostejní upozorňovat. Potom přijde fyzický problém. Záleží na vás, jak dlouho problém necháte. Zda navštívíte lékaře a potažmo skončíte na kapačkách. A nebo vyhledáte maséra. Zkušený masér umí tělo číst.
První návštěva já říkám „zvykací“. Moje ruce a klientovo tělo si na sebe musí zvyknout = podvědomá důvěra. Ale ani tady ještě není úplně vyhráno. Naše tělo se jen tak lehce svých zlozvyků nevzdá. Problém nevznikl ze dne na den, a proto se ho ani po jedné návštěvě nehodlá vzdát.
Doporučuji, zbavte se co nejdříve i těch vašich zlozvyků a dejte si tělo do pořádku.  Zavolejte mi na tel. 776 291 417 a objednejte si svojí rozmazlovací kúru u mě v salonu.